Warning: Use of undefined constant _COOKIE - assumed '_COOKIE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/2/f/2f04846c-7058-4760-98c5-69608a9fffed/bll.sk/web/public_html/wp-content/themes/renovate/admin/functions.php on line 209
O nás – BLL.sk

O NÁS

Spoločnosť BLL s.r.o. je stavebno obchodná spoločnosť zameraná na pozemné stavby.

V rámci pozemných stavieb sú to hlavne prevádzkovo administratívne budovy, rodinné domy polyfunkčné objekty, bytové, občianske a priemyselné stavby.

Stratégia našej spoločnosti nie je definovaná vyhranenými druhmi stavieb. Práve naopak. Víta zákazky, ktorých predmetom je tematicky širokospektrálne stavebníctvo, ako sú napríklad novostavby vrátane všetkých technológií, bytové, polyfunkčné a priemyselné objekty.

Máme radi profesionálne výzvy, inovatívnosť, ako aj nové technológie. No tie so sebou prinášajú počas realizácií aj ťažké chvíle. Vyriešiť ich, vyžaduje kvalitný ľudský potenciál a vášeň pre stavebníctvo. Robíme to však preto, aby sme splnili nielen požiadavky nášho zákazníka, ale predovšetkým, aby bol s našou prácou nad očakávania spokojný.

Obchodná činnosť je zameraná na obchod so stavebným materiálom.

© BLL.sk 2017 Web od Seo-servis.sk